معرفی خریداران زعفران در ایران

معرفی خریداران داخلی زعفران در کشور

مرکز تخصصی مشاوره بازرگانی ایران برای فراهم نمودن زمینه برای فروش زعفران کشاورزان و تولید کنندگان داخلی ، بانک اطلاعاتی شرکتهای خریدار زعفران را در سال 1396 تهیه و تدوین نموده است . این اطلاعات شامل شماره تلفن و فاکس و ادرس انها به تفکیک شهرهای کشور می باشد . این اطلاعات شامل اطلاعات 20  شرکتهای بسته بندی زعفران و صادر کنندگان زعفران در ایران می باشد .

*** مهم مهم  : مرکز مشاوره بازرگانی هیچ گونه مسوولیتی در خصوص اینکه شرکتها و افراد معرفی شده در حال حاضر خرید زعفران با قیمت پیشنهادی شما را دارند را متقبل نمی شود . تولید کنندگان باید با شرکتهای معرفی شده مکاتبه نمایند.

هزینه ارسال این فایل از طریق ایمیل ( 10 صفحه ) 59 هزار تومان است که باید به شماره کارت 6104337866051715 بانک ملت بنام پیشرو واریز گردد . اطلاعات فایل پس از 24 ساعت به ایمیل شما ارسال می گردد.
شماره تلفن جهت ارتباط بیشتر 09366421329
/ 1 نظر / 232 بازدید
درج آگهی رایگان

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم درج آگهی در نیو آگهی کاملا رایگان می باشد. با ثبت آگهی ویژه در نیو آگهی آگهی های شما بیشتر نمایش داده می شود. محصولات و خدمات خود را به هزاران نفر معرفی نمایید و فروشتان را چندین برابر کنید. درج آگهی رایگان، آگهی استخدام و تبلیغات رایگان در نیو آگهی باعث رونق بخشیدن به کسب و کار صاحبان آگهی دهنده نیز میشود. درج آگهی در زمینه‌های استخدام و کاریابی، خرید، فروش و معامله املاک، آپارتمان، ویلا و خودرو و ... در نیو آگهی سایتی متفاوت در زمینه ثبت آگهی http://newagahi.ir امیدوارم موفق باشین.