مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
آرشیو وبلاگ
      مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی و سرمایه گذاری ()
برنامه ریزی برای شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩٢/۳/٦

شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی یکی از ابزارهای معرفی کالا و عقد قرارداد با مشتریان است . برخی بر کارشناسان بازاریابی ، شرکت در نمایشگاه را بهترین روش برای بازاریابی برای کالا می دانند . شرکت در نمایشگاههای خارجی بسیار حساسیت بیشتری نسبت به نمایشگاه داخلی است . برای مشارکت در نمایشگاه باید دقت و بررسی در سه مرحله صورت گیرد.

قبل از برگزاری نمایشگاه و اقدامات لازم

در حین شرکت در نمایشگاه و رعایت نکات لازم برای جذب مشتری

اقدامات لازم برای بعد از شرکت در نمایشگاه

 


هر کدام از مراحل بالا دارای شرایط و مراحل خاصی است که باید در نظر گرفته شود . برای مثال در قبل از  شرکت نمایشگاه باید هدف از شرکت در نمایشگاه مشخص شود . تهیه بروشور های مناسب ، دعوت از بازدید کنندگان و... از مهمترین اقدامات است .

لذا به تمامی افرادی که قصد شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی را دارند دعوت می شود " دستورالعمل کاربردی شرکت موفق در نمایشگاه داخلی و خارجی " را که توسط مشاوران بازاریابی شرکت مهندسین مشاوره بازرگانی تهیه شده است را مطالعه فرمائید.

برای دریافت آن با ایمیل   dnkaroon1389@gmail.com  و یا شماره 09366421329 در تماس باشید .

  نظرات ()
مطالب اخیر دوره کارآفرینی کاربردی 15 ابان 1396 وارد کنندگان محصولات پتروشیمی در پاکستان فرصتهای صادراتی مواد پتروشیمی در ترکیه فرصتهای صادراتی خوراک دام در خارج اطلاعات کامل خریداران خارجی شیشه ساختمانی در قطر دستورالعمل تخصصی صادرات زعفران معرفی خریداران خارجی اب معدنی در کشورهای همجوار معرفی 50 وارد کننده اب معدنی در کشورهای حاشیه خلیج فارس معرفی وارد کنندگان مواد غذایی در کشور عراق توصیه های مهم به دارندگان امتیاز واردات خودروی جانبازی و بهزیستی
کلمات کلیدی وبلاگ صادرات شرکتها (٢) صادرات تولید کننده (۱) صادرات واحدهای تولیدی (۱) آموزش بورس (۱) توسعه صادرات (۱) خرید و فروش سهام (۱) واحد تولیدی (۱)
دوستان من معرفی فرصتهای شغلی برای دانشجویان در حین تحصیل وبلاگ مركز تخصصي مشاوره بازرگاني دانش نگار كارون مراحل واردات پوشاک از خارج گمرک ایران کاربردی ترین شیوه آموزش تجارت و بازرگانی قبل از خرید سهام به موارد ذیل توجه کنید شماره حساب مرکز تخصصی مشاوره بازرگانی شرکت مهندسین مشاوره دانش نگار کارون مشاوره اقتصادی شرایط تاسیس 100 فرصت شغلی راهنمای کاربردی واردات خودرو از خارج راهنمای جامع خرید و فروش سهام در بورس چگونه یک شرکت تاسیس کنم جزوات آموزشی کاربردی در صنعت و سرمایه گذاری آموزش واردات کالا به شیوه عملی و اجرایی آخرین آگهی های استخدامی در کشور پرتال زیگور طراح قالب