مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
آرشیو وبلاگ
      مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی و سرمایه گذاری ()
فروش اینترنتی فرصتی منحصربفرد برای شرکتهای تولیدی نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩۱/٩/٢۳

 

راهنمای جامع و عملی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

کلیه مراحل عملی شامل اخذ مجوز - طراحی سایت و نکات مهم برای افزایش فروش بیشتر بر روی سایتهای خرید و فروش اینترنتی

در طی دو دهه گذشته با توسعه ابزارهای فناوری اطلاعات وارتباطات در تمام کشورها سهم افزایش خرید و فروش کالا بر روی فضای وب توسعه زیادی ژیدا نموده است بطوریکه بر اساس آمار سال 2010 ، بیش از 40 درصد از معاملات جهانی روی آن صورت می گیرد . در ایران نیز استفاده از اینترنت بیشتر برای اطلاع یابی و متاسفانه شرکتهای تولیدی کمتر از این فضا در تبلیغات و فروش کالا استفاده نمودند.

 


بدون شک طراحی یک سایت اینترنتی و رعایت اصول آن می تواند نقش مهمی در افزایش فروش کالاها و خدمات برای شرکتها داشته باشد . این موضوع یک فرصت جدیدی برای بازاریابی است که باید سریعا توسط شرکتها مورد استفاده قرار گیرد. لذا به شرکتها توصیه می شود سریعا در این رابطه وارد عمل شده اند و قدرت رقابتی خود را فزایش دهند . برای اطلاع بیشتر شرکتها با طراحی یک سایت خرید و فروش موفق یک راهنما توسط مشاوران فناوری اطلاعات شرکت دانش نگار کارون تدوین شده است که توصیه می شود  این راهنما را مطالعه فرمائید .

در این راهنما شما نکات مهمی که می تواند فروش شما در یک سایت به چند برابر افزایش دهد  آورده شده است.

برای اطلاع بیشتر می توانید به سایت ذیل مراجعه فرمائید

 http://www.dnkaroon.com/portal/show.aspx?page=423

  نظرات ()
مطالب اخیر دوره کارآفرینی کاربردی 15 ابان 1396 وارد کنندگان محصولات پتروشیمی در پاکستان فرصتهای صادراتی مواد پتروشیمی در ترکیه فرصتهای صادراتی خوراک دام در خارج اطلاعات کامل خریداران خارجی شیشه ساختمانی در قطر دستورالعمل تخصصی صادرات زعفران معرفی خریداران خارجی اب معدنی در کشورهای همجوار معرفی 50 وارد کننده اب معدنی در کشورهای حاشیه خلیج فارس معرفی وارد کنندگان مواد غذایی در کشور عراق توصیه های مهم به دارندگان امتیاز واردات خودروی جانبازی و بهزیستی
کلمات کلیدی وبلاگ صادرات شرکتها (٢) صادرات تولید کننده (۱) صادرات واحدهای تولیدی (۱) آموزش بورس (۱) توسعه صادرات (۱) خرید و فروش سهام (۱) واحد تولیدی (۱)
دوستان من معرفی فرصتهای شغلی برای دانشجویان در حین تحصیل وبلاگ مركز تخصصي مشاوره بازرگاني دانش نگار كارون مراحل واردات پوشاک از خارج گمرک ایران کاربردی ترین شیوه آموزش تجارت و بازرگانی قبل از خرید سهام به موارد ذیل توجه کنید شماره حساب مرکز تخصصی مشاوره بازرگانی شرکت مهندسین مشاوره دانش نگار کارون مشاوره اقتصادی شرایط تاسیس 100 فرصت شغلی راهنمای کاربردی واردات خودرو از خارج راهنمای جامع خرید و فروش سهام در بورس چگونه یک شرکت تاسیس کنم جزوات آموزشی کاربردی در صنعت و سرمایه گذاری آموزش واردات کالا به شیوه عملی و اجرایی آخرین آگهی های استخدامی در کشور پرتال زیگور طراح قالب