مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
آرشیو وبلاگ
      مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی و سرمایه گذاری ()
زمینه های سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور در ایران نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩٢/٦/۱٤

هموطنان عزیز کشور که در کشورهای مختلف ساکن هستند می توانند در بخشهای مختلف افتصادی در کشور سرمایه گذاری نمایند . شاید این موضوع همواره مطرح باشد که امنیت سرمایه گذاری در ایران دارای مشکلاتی است . این موضوع شاید تا حدودی با توجه به تغییرات قیمت مواد اولیه ، تحریم و... تا حدودی درست باشد لیکن آنچه مسلم است ایران با توجه به جمعیت بالای مصرفی آن ، درآمد ناخالص داخلی بالا ناشی از تزریق درآمدهای نفتی به اقتصاد همواره یکی از بازارهای مهم نه فقط برای تولید کنندگان داخلی بلکه برای دیگر کشورها بخصوص چین - کره - ترکیه - امارات و.. می باشد . لذا می طلبد ایرانیان محترم با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف اقتصادی بازار را از دست کشورهای فوق گرفته و بطور جدی وارد شوند .

مشاوران اقتصادی شرکت دانش نگار کارون همواره بر این باور هستند که سود سرمایه گذاری در کشور همواره از سپرده گذاری در بیشتر کشور بالاتر بوده و ایرانیان مقیم خارج می توانند در بسیاری از بخشها بخصوص گردشگری ، صنایع مونتاژ ، تامین مواد اولیه صنعتی ، انتقال تجارب تولید از سایر کشورها به ایران به موفقیت بالایی دست پیدا نمایند .

- سرمایه گذاری در بازار بورس

- صادرات کالا به بازارهای هدف

- واردات کالا و خودرو

- سرمایه گذاری در بخشهای گردشگری و صنعت

 

در این راستا بسته کامل راهنمای سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج در کشور تدوین شده است که این عزیزان می توانند برای اطلاع بیشتر به لینک ذیل مراجعه نمایند .

  http://www.dnkaroon.com/portal/show.aspx?page=492

  نظرات ()
مطالب اخیر دوره کارآفرینی کاربردی 15 ابان 1396 وارد کنندگان محصولات پتروشیمی در پاکستان فرصتهای صادراتی مواد پتروشیمی در ترکیه فرصتهای صادراتی خوراک دام در خارج اطلاعات کامل خریداران خارجی شیشه ساختمانی در قطر دستورالعمل تخصصی صادرات زعفران معرفی خریداران خارجی اب معدنی در کشورهای همجوار معرفی 50 وارد کننده اب معدنی در کشورهای حاشیه خلیج فارس معرفی وارد کنندگان مواد غذایی در کشور عراق توصیه های مهم به دارندگان امتیاز واردات خودروی جانبازی و بهزیستی
کلمات کلیدی وبلاگ صادرات شرکتها (٢) صادرات تولید کننده (۱) صادرات واحدهای تولیدی (۱) آموزش بورس (۱) توسعه صادرات (۱) خرید و فروش سهام (۱) واحد تولیدی (۱)
دوستان من معرفی فرصتهای شغلی برای دانشجویان در حین تحصیل وبلاگ مركز تخصصي مشاوره بازرگاني دانش نگار كارون مراحل واردات پوشاک از خارج گمرک ایران کاربردی ترین شیوه آموزش تجارت و بازرگانی قبل از خرید سهام به موارد ذیل توجه کنید شماره حساب مرکز تخصصی مشاوره بازرگانی شرکت مهندسین مشاوره دانش نگار کارون مشاوره اقتصادی شرایط تاسیس 100 فرصت شغلی راهنمای کاربردی واردات خودرو از خارج راهنمای جامع خرید و فروش سهام در بورس چگونه یک شرکت تاسیس کنم جزوات آموزشی کاربردی در صنعت و سرمایه گذاری آموزش واردات کالا به شیوه عملی و اجرایی آخرین آگهی های استخدامی در کشور پرتال زیگور طراح قالب