مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی
آرشیو وبلاگ
      مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی و سرمایه گذاری ()
کلینک مجازی صنعتی و تجاری نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩٢/۳/٢۱

طرح کلینک مجازی در بخش صنعت و تجارت ( نسخه شفابخش)

شرکت دانش نگار کارون با همکاری بیش از 100 مشاور سرمایه گذاری و گمرکی در طی سه سال فعالیت خود با بیش از 5000 فعال اقتصادی و صادر کنندگان و وارد کنندگان ارتباط برقرار نموده و توانسته است مشاوره ای کاربردی و عملی را در اختیار آنها قرار دهد . فعالیت این شرکت غیر انتفاعی بوده و در جهت سربلندی کشور  عزیزمان ایران صورت می گیرد. شرکتهای تولیدی ، کارفرینان ، علاقمندان به فعالیتهای تجاری می توانند در زمینه های ذیل سئوالات خود را ارسال و مشاوره لازم رادریافت نمایند :

1-      حل مشکلات بدهی های معوقه بانکی

2-      حل مشکلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی

3-      نحوه حضور و صادرات تولیدات واحدها به خارج ازکشور

4-      شیوه ها و مراحل واردات کالا ومواد اولیه ازخارج

5-      مراحل کسب مجوز واردات کالا از سازمانها

6-      راه اندازی و تاسیس یک واحد تولیدی از ابتدا تا راه اندازی

7-      تجاری سازی یک محصول جدید و بازاریابی برای آن

8-      روشهای افزایش فروش در واحدهای تولیدی

9-      معرفی مشاغل سوداور برای فارغ التحصیلان دانشگاهها

10-   نحوه و مراحل تشکیل یک شرکت صنعتی یا تجاری

11-   راهنمای دریافت کارت بازرگانی از وزارت صنعت ومعدن و تجارت 

12-   مراحل ترخیص کالا از گمرک

13-   مراحل واردات خودرو و ماشین الات از خارج 

14-   روشهای افزایش فروش برای خدمات بیمه ای

15-   مشاوره به فارغ التحصیلان دانشگاهی برای ایجاد یک فعالیت جدید اقتصادی  

مهم : ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخ به سئوالات توسط مشاوران اقتصادی رایگان بوده و صورت تمایل بعد از دریافت مشاوره و نسخه های شفابخش بصورت کاملا اختیاری می توانید کمکهای خود را برای مدیریت بهتر کلینک مجازی واریز نمائید

مهم : علاقمندان برای مطرح کردن سئوالات و دریافت پاسخ های کاربردی بهتر است خلاصه ای از اطلاعات فعالیت خود را شامل : نوع تولید یا تمایل به فعالیت یک رشته – سابقه فعالیت – شهر محل فعالیت - سن – تخصص – مدرک تحصیلی را ارسال نمایند .  

تماس با مدیر کلینک 09366421329

ارسال سئوالات  از طریق پست الکترونیک dnkaroon1389@gmail.com

 

  نظرات ()
راهنمای کاربردی واردات تجهیزات رایانه و شبکه در سال 94 نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩٢/۳/۱٢

واردات قطعات رایانه وشبکه بعلت بازار مناسب ومصرف بالای آن در کشور از جذابیت بالایی بر خور برخواردار  است . لذا در جهت آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان به واردات این محصولات ،‌مهندسین مشاور "راهنمای جامع واردات قطعات رایانه وشبکه در سال 94" را تهیه وتدوین نموده است .علاقمندان با مطالعه این دستورالعمل اطلاعات کاملی در خصوص واردات این محصولات بدست آورده ونیازی به مطالعه سایر بخشنامه ها ندارند. 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
شرایط واردات بازی های رایانه ای در سال 1392 نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩٢/۳/٧

علاقمندان به واردات نرم افزار بازی های رایانه ای در کشور باید ابتدا یک پروفرما از شرکت فروشنده را دریافت نموده و به وزارت صنعت و معدنو تجارت برای اخذ مجوز ورود مراجعه نمود. توجه داشته باشید که بر حسب بخشنامه سال 1392 تمامی وارد کنندگان کالای مذکور باید به بنیاد بازهای رایانه ای جه کسب مجوز مراجعه نمایند . بنیاد ملی بازی های رایانه ای وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
برنامه ریزی برای شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی نویسنده: مرکز مشاوره تخصصی بازرگانی - ۱۳٩٢/۳/٦

شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی یکی از ابزارهای معرفی کالا و عقد قرارداد با مشتریان است . برخی بر کارشناسان بازاریابی ، شرکت در نمایشگاه را بهترین روش برای بازاریابی برای کالا می دانند . شرکت در نمایشگاههای خارجی بسیار حساسیت بیشتری نسبت به نمایشگاه داخلی است . برای مشارکت در نمایشگاه باید دقت و بررسی در سه مرحله صورت گیرد.

قبل از برگزاری نمایشگاه و اقدامات لازم

در حین شرکت در نمایشگاه و رعایت نکات لازم برای جذب مشتری

اقدامات لازم برای بعد از شرکت در نمایشگاه

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر اطلاعات کامل خریداران خارجی شیشه ساختمانی در قطر دستورالعمل تخصصی صادرات زعفران معرفی خریداران خارجی اب معدنی در کشورهای همجوار معرفی 50 وارد کننده اب معدنی در کشورهای حاشیه خلیج فارس معرفی وارد کنندگان مواد غذایی در کشور عراق توصیه های مهم به دارندگان امتیاز واردات خودروی جانبازی و بهزیستی راهنمای کاربردی واردات لوازم آرایشی و بهداشتی معرفی خریداران خارجی الیاف پلی استر ایران معرفی خریداران خارجی رزین صنعتی ایران معرفی 40 خریدار خارجی سنگ سرب
کلمات کلیدی وبلاگ صادرات شرکتها (٢) صادرات تولید کننده (۱) صادرات واحدهای تولیدی (۱) آموزش بورس (۱) توسعه صادرات (۱) خرید و فروش سهام (۱) واحد تولیدی (۱)
دوستان من معرفی فرصتهای شغلی برای دانشجویان در حین تحصیل وبلاگ مركز تخصصي مشاوره بازرگاني دانش نگار كارون مراحل واردات پوشاک از خارج گمرک ایران کاربردی ترین شیوه آموزش تجارت و بازرگانی قبل از خرید سهام به موارد ذیل توجه کنید شماره حساب مرکز تخصصی مشاوره بازرگانی شرکت مهندسین مشاوره دانش نگار کارون مشاوره اقتصادی شرایط تاسیس 100 فرصت شغلی راهنمای کاربردی واردات خودرو از خارج راهنمای جامع خرید و فروش سهام در بورس چگونه یک شرکت تاسیس کنم جزوات آموزشی کاربردی در صنعت و سرمایه گذاری آموزش واردات کالا به شیوه عملی و اجرایی آخرین آگهی های استخدامی در کشور پرتال زیگور طراح قالب